Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii confidentialitate
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

confidentialitate

as dori sa fiu contactata de un moderator al siteului in vederea stergerii tuturor informatiilor despre mine ce apar accesand numele (nickname) meu pe google, etc.
multumesc
Singura solutie este stergerea contului dvs de pe avocatnet.

Sub numele dvs de user apare o lista . Click pe date persoanle si se va deschide o pagina cu datele dvs. In stanga aveti optiunea stergere cont.

Dupa stergerea contului , mesajele dvs vor va pare ca fiind postate de catre contsters nr. x
ok, multumesc frumos,